Reflexní zimní bundy dle EN471

Pro bezpečnost Vaší práce je velmi důležité, abyste používali certifikované reflexní zateplené bundy, které Vás do značné míry ochrání před případným úrazem. A právě takové pracovní bundy si můžete vybrat v této kategorii. Pořiďte si tu nejvhodnější výstražnou zimní bundu dle Vašeho zaměstnání a pracujte bezpečně!

Top produkt

Bunda BRENKLEY PILOT WINTER 3v1, různé barvy

Poskytuje univerzální a  pohodlnou ochranu, vhodná pro celou řadu pracovních prostředí. Kvalitní tkanina, vynikající zpracování a bezkonkurenční funkce jsou standardem této bundy. Dvoubarevn...
DO 5 DNŮ od 1 124,09 Kč
929,00 Kč bez DPH

Delší rovný střih se dobře uzpůsobí každé postavě, podle zvolené varianty můžete vybírat reflexní bundy lehké i se zateplenou vyjímatelnou podšívkou. Kapuce je pevně všita do límce nebo je možné ji odepnout. Bundy jsou doplněné praktickými kapsami ve vnitřní části i vnější. Reflexní prvky odpovídají předepsaným normám. Nabízené varianty představují několik barevných typů i řešení. Výstražná bunda je důležitým prvkem oblečení v řadě profesí. Dobře viditelné výrazné oblečení zvyšuje bezpečnost zaměstnanců v provozu, zároveň chrání před nepříznivým vlivem počasí, chladem i deštěm.