Montérkové pracovní kombinézy - CERVA GROUP

Kombinéza EMERTON AUSTRALIAN LINE

Kombinéza EMERTON AUSTRALIAN LINE

od 1 329,79 Kč
1 099,00 Kč bez DPH
Skladem
Montérková kombinéza EMERTON je zhotovená z velmi kvalitní tkaniny v&n...
Kombinéza MAX CERVA, modro/černá

Kombinéza MAX CERVA, modro/černá

od 724,79 Kč
599,00 Kč bez DPH
do 5 dnů
Montérková kombinéza  MAX ze 100% bavlny s plastovým zipem a s náplety na rukáve...

Montérková kombinéza představuje ideální pracovní oděv pro dílny i pro práci v terénu. Kvalitní bavlna nebo směsové materiály chrání pokožku před prochladnutím, drobným zraněním i potřísněním, zároveň dobře odvádí pot. Pevné manžety na nohavicích i rukávech, opasek i zvýšený límec zvyšují komfort při celodenním nošení. Montérková kombinéza je doplněna řadou praktických kapes na zapínání na zip, krytých patkou i volně přístupných. Horní část oblečení nabízí vhodné plochy pro doplnění logem. Kombinézy můžete vybírat v řadě barevných kombinací a skvěle tak upravit oblečení firemním barvám.

Na pracovní oděvy, kterou můžete zakoupit na našem e-shopu, bylo vydáno prohlášení o shodě podle §13 zákona č.22/1997 Sb., o technických požadavcích na výrobky a o změně a doplnění některých zákonů a podle § 10 nařízení vlády č.172/1997 Sb., kterým stanoví technické požadavky na osobní ochranné prostředky.

Nenašli jste pracovní montérky na které jste zvyklí? Zavolejte nám - 466 260 976 - pomůžeme vám vybrat vhodnou alternativu nebo zajistíme pracovní oděvy dle vašeho přání.