Profesní antistatické, nehořlavé a kyselinovzdorné vesty

Top produkt

Vesta BIZFLAME TARVES Hi-Vis, různé barvy

Stříbrné reflexní pruhy široké 5 cm, lehká a pohodlná vesta je ideální pro práci v teplých podmínkách. Funkce: Antistatické Prémiová nehořlavá reflexní páska Zapínání na háček a očko pr...
DO 5 DNŮ od 519,09 Kč
429,00 Kč bez DPH
Vesta BIZFLAME BELCOO, různé barvy

Vesta BIZFLAME BELCOO, různé barvy

od 627,99 Kč
519,00 Kč bez DPH
DO 5 DNŮ
Blůza nabízí plnou ochranu horní části těla. Použití v celé řadě situací, kdy je poža...
Vesta BIZFLAME FINTONA HiVis, různé barvy

Vesta BIZFLAME FINTONA HiVis, různé barv...

od 410,19 Kč
339,00 Kč bez DPH
DO 5 DNŮ
FR75 je nový přírůstek do naší řady vest. Certifikováno dle EN ISO 20471 třídy 2 a EN...
Vesta BIZFLAME TARVES Hi-Vis, různé barvy

Vesta BIZFLAME TARVES Hi-Vis, různé barv...

od 519,09 Kč
429,00 Kč bez DPH
DO 5 DNŮ
Stříbrné reflexní pruhy široké 5 cm, lehká a pohodlná vesta je ideální pro práci v ...
Vesta BIZFLAME BARTH WINTER, různé barvy

Vesta BIZFLAME BARTH WINTER, různé barvy

od 1 850,09 Kč
1 529,00 Kč bez DPH
DO 5 DNŮ
Tato multifunkční vesta nabízí všechny bezpečnostní vlastnosti jiných oděvů této řady...

Bizflame je patentovaná nehořlavá úprava textilie, která zajišťuje vynikající odolnost vůči plamenům. Všechny tkaniny Bizflame mají základem zy nejkvalitnější suroviny, což zajišťuje dokonalou rovnováhu mezi pohodlím a pevností.

Modaflame - modakrylová vlákna poskytují přirozenou odolnost proti hoření, vynikající rozměrovou stabilitu a elastické vlastnosti, které umožňují oděvům udržet svůj tvar. Vysoký obsah bavlny dává komfort, teplo a příjemný pocit. Uhlíkové vlákno zajišťuje antistatické vlastnosti. Složení 61% modakryl, 18% viskóza, 15% polyester, 5% aramid, 1% uhlíkové vlákno. Tkaniny Modaflame využívají pokročilé technologie pro ochranu v prostředí s více riziky. Tato jedinečná směs vláken je přirozeněodolná vůči plamenům a antistatická. Certifikace podle několika norem, včetně EN ISO 20471 Orange a RIS 3279. Tkanina Modaflame poskytuje vynikající všestrannost a ochranu.

Araflame Plus je přirozeně nehořlavá tkanina odolná proti plameni, která byla vyvinuta pomocí inovativní technologie. Nehořlavé vlastnosti FR jsou stálé po celou dobu životnosti oděvu. Vyrobeno z 93% meta-aramidu, který poskytuje vynikající tepelnou odolnost proti plamenům a s 5% Paraaramid a Araflame vlákny pro pevnost a 2% uhlíkových vláken pro antistatické vlastnosti. Araflame byl testován mezinárodními standarty a překonává i přední značky na trhu ve srovnávacích testech. Bezkonkurenční pro pevnost, teplo a odolnost proti hoření. Araflame je nejbezpečnější tkanina na trhu. Pokročilé technologie Araflame nabízí vynikající barevnou stálost a vynikající výsledky výkonu. Poskytuje optimální pohodlí po celý den.

Bizweld je patentovaná nehořlavá a vysoce kvalitní 100% tkanina. High-tech materiál vyvinutý pro maximální výkon, pohodlí a dlouhou životnot. Tkanina Bizweld je vyrobena ze 100% bavlny a nabízí vyníkající odolnost proti žmolkování a zárověň poskytuje komfort, teplo a ochranu uživatele.